تولید محتوا  

متنی ، گرافیکی ، پادکست ، ویدیویی 

تولید محتوا ، فرآیند تولید ایده‌ها و مقالات جدیدی محسوب می‌شود که برای مشتریان شما جذاب باشد . می‌توانید تولید محتوا متنی یا تصویری پیرامون آن ایده‌ها ایجاد نمایید. همچنین در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز میتوانید محتواهایی به صورت وبلاگ، ویدئو، اینفوگرافیک یا سایر قالب‌ها، تولید کنید که برای مشتریان شما جذاب تر باشد .

مشاوره رایگان بگیر ثبت درخواست

انواع تولید محتوا
در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز

تولید محتوا سایت خدماتی

تولید محتوا را جدی بگیرید، تمامی سایتهای برتر خدماتی مثل دیوار و … با تولید محتوای منحصر به فرد و پی در پی موفقیت رسیدند، شما نیز با تعیین استراتژی درست و تولید محتوای منظم و مداوم می توانید موقعیت خود را نسبت به رقبا خود تغییر دهید . ما در ایران وب ساز به زبان های زیر برای شما تولید محتوا میکنیم :

تولید محتوا سایت فروشگاهی

سایتهای برتر فروشگاهی مثل دیجی کالا و … با تولید محتوای منحصر به فرد و پی در پی موفقیت رسیدند، همچنین مردم همیشه به دنبال نوآوری در مطالب این سایت ها به آن ها نیز مراجعه میکنند . ما در ایران وب ساز به زبان های زیر برای شما تولید محتوا میکنیم :

ثبت درخواست تولید محتوا

تولید محتوا سایت خبری

سایت های خبری همیشه باید به روز و محتواهیا منحصر به فرد داشته باشند تا بتوانند با محتوا ها همیشه مخاطبان و مشتریان خود را داشته باشند . ما در ایران وب ساز به زبان های زیر برای شما تولید محتوا میکنیم : تولید محتوا گرافیکی

مشاوره رایگان بگیر

تولید محتوا سایت آموزشی

از آنجاییکه ارائه محتوای با کیفیت (از نظر کپی نبودن، قدرت انتقال مفاهیم، سئو و تخصصی بودن) بزرگترین دغدغه برای سایت های آموزشی می باشد، همواره ما همواره در حال تولید محتوا های منحصر به فرد و تک برای مراکز آموزشی هستیم . ما در ایران وب ساز به زبان های زیر برای شما تولید محتوا میکنیم :

سفارش تولید محتوای متنی شامل مراحل زیر می شود:

  1. تعیین کلمات کلیدی یا عناوین محتوا ها که توسط شما یا آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز انجام می شود (این خدمات رایگان می باشد)
  2. تالیف یا ترجمه که توسط نویسنده های ایران وب ساز انجام می شود.
  3. ویراستاری از نظر سئو که توسط ویراستاران سئوکار ایران وب ساز انجام می شود.

مشاوره رایگان بازاریابی محتوایی:

  • اگر استراتژی تولید محتوا ندارید به صورت رایگان از متخصصین ایران وب ساز مشاوره بگیرید.
  • اگر کلمات کلیدی کسب و کار خود را نمیتوانید انتخاب نمایید از متخصصین ایران وب ساز مشاوره رایگان بگیرید. تعیین کلمات کلیدی کسب و کار شما و تعیین عناوین محتوا ها در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز رایگان می باشد.
  • اگر اهمیت و تاثیر بازاریابی محتوایی را نمی دانید از مشاوران ما راهنمایی بگیرد .

تولید محتوا باید چه ویژگی هایی داشته باشد :

تولید محتوا باید شامل محتواهایی مناسب با کسب و کارتان و همچنین به صورت منظم و پی در پی قابل انتشار باشد ؛ چرا که اگر تولید محتوا به صورت نامنظم باشد شما نمتوانید آنطور که میخواهید به بازار هدف دست پیدا کنید .

شبکه‌های اجتماعی

در حالی که رسانه‌های اجتماعی، بستری برای ایجاد ارتباطات هستند ، می‌توان از آنها برای تبلیغ محتوا نیز استفاده کرد. همه چیز به یافتن تعادل مناسب بین برند و محصولات شما با تولید محتوا شما در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، یوتیوب و … وجود دارد که میتواند مخاطبان شما را جذب کند و برند شما را ماندگار کند . ما در آژانس دجیتال مارکتنیگایران وب ساز باب کسب کار شما به شما مشاوره می دهیم و شما را برای تولید محتوا به صورت های تصویری ، منتی و… یاری میکنیم . همچنین مفتخیر هستیم که اولی آژانس دیجیتال مارکتینگی هستیم که محتواهای خود را به زبان های زیر ارائه می دهیم :

متخصصان ما همه دارای مدارک و سواد علمی بالایی هستن چرا که برای ما همیشه درستی و ظرافت کار مهم بوده ، که این ها خود سبب جلب رضایت مشتری و ماندگاری مشتری در سیستم ما میشود .

هر آنچه برای ساخت یک سایت موفق نیاز دارید

سوالات متداول مربوط به تولید محتوا

تولید محتوا چیست ؟

تولید محتوا یعنی مقاله ها، تصاویر و ویدئو هایی که در سایت خود درج میکنید. از این بین مقاله ها و متن هایی که در مورد کسب و کارتان می نویسید (تولید محتوای متنی) و در سایت خود درج میکنید، از اهمیت بیشتری برای سئو برخوردار است.

کارشناس تولید محتوا کیست ؟

متخصص های تولید محتوا که بر اصول سئو و معماری سایت آشنا هستند و از طریق تولید محتوا برای سایت شما در زمینه تخصصی کسب و کارتان می توانند ارزش به مشتری شما منتقل کنند تا طعم بازاریابی درون گرا را بچشید.

انواع محتوا کدام هستند ؟
  1. تولید محتوا متنی: که برای انتقال ارزش به کاربر و سئو سایت مناسب هست.
  2. تولید محتوا صوتی: که برای انتقال ارزش به کاربر و سئو سایت مناسب هست. محتوای صوتی همان پادکست می باشد.
  3. تولید محتوا تصویری: مثل تیزر و موشن گرافیک علاوه بر قدرت انتقال مفاهیم بالا در سئو سایت شما نیز موثر است.
ارتباط تولید محتوا و سئو چیست ؟

محتوا پادشاه هست را حتما شنیدید. حالا از یک زاویه دیگر به موضوع نگاه میکنیم. اگر محتوا ها نبودند گوگلی هم وجود نداشت! گوگل بین محتوا ها میگردد و مردم را به محتوای مورد نظر خودشان می رساند. پس اگر میخواهید سئو بگیرید، بیرحمانه محتوا تولید کنید و در سایت خود درج نمایید.

چگونه سفارش تولید محتوا بدهم ؟

به راحتی میتوانید در سایت تیکت ارسال نمایید و سفارش تولید محتوای متنی، تولید محتوای صوتی، موشن گرافی دهید و در کمترین زمان ممکن محتوا خود را دریافت کنید .

اصول تولید محتوای متنی چیست ؟

چگالی کلمات کلیدی، عنوان بندی، روان بودن متن و خرج کردن کلمات کلیدی در ابتدای پاراگراف ها از اصول ابتدایی تولید محتوا هست که در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز رعایت می شود. البته ما همچنان در حال رصد الگوریتمهای گوگل هستیم و روش های نگارش خود را به روز میکنیم.

نمونه کارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز

نمونه طراحی سایت بافت و تکمیل آپادانا
نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی تودوک
نمونه طراحی سایت بانیان طب
نمونه طراحی سایت دکتر نسیم قمصری

مقالات ما