آنلاین سازی کسب و کار

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز شما طی 5 گام می توانید کسب و کار خودتان را آنلاین سازی کنید :

 1. بستر های مناسب کسب و کارتان را طراحی و راه اندازی کنید .
 2. بستر مورد نیاز را برای راه اندازی اولویت بندی کنید .
 3. برنامه ریزی کنید
 4. شروع به کار کنید
 5. ارزیابی و تغییرات را هم اعمال کنید
مشاوره رایگان بگیر ثبت درخواست

چرا ایران وب ساز؟

ما براساس نیاز سنجی از مشتریان گرامی سایت هایی طراحی lمی کنیم که به صورت صفر تا صد توسط کارشناسانمان طراحی شده است و شما مشابه به آن را در سایت دیگری نخواهید دید. و با توجه به اینکه نکات و استاندارهای سئو را رعایت نموده ایم ، لذا از بابت سئو محور بودن سایت نیز مساله‌ای وجود نخواهد داشت.

 اعضای گروه ما با 8 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و تولید محتوا و .... آماده خدمت رسانی به شما هستند.
خلاقیت | سرعت | دقت اینها شعار ماست.

گام اول: بستر های مناسب برای کسب و کار ها

بستر های آنلاین شامل وب سایت های شماست ، شبکه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین در وبسایت های دیگر می شود. ما بیشتر از ده ها مورد بستر برای کسب و کار های آنلاین داریم که میتواند به جذب مشتری و فروش شما کمک کند . برای مثال کسب و کار شما اگر یک برند در زمینه پوشاک است. بستر های مناسب برای کسب و کار شما شامل موارد زیر می شود:

 • وب سایت اختصاصی با قابلیت خرید آنلاین
 • شبکه اجتماعی اینستاگرام
 • پیام رسان تلگرام
 • پینترست
ثبت درخواست طراحی سایت

گام دوم: آن ها را اولویت بندی کنید

خب حالا که بستر های آنلاین برای شروع کسب و کار آنلاین خود را تعیین کرده اید وقت آن است که شما برای آن ها اولویت بگذارید. اولیویت بندی به شما کمک میکند تا باب اولیویت به آنها بپردازید و موفق تر باشید . حال باید دید که چگونه باید هر کدام از بستر های آنلاین را رتبه بندی کرد پاسخ ساده است ببینید هر کدام چه فواید و ظرفیت هایی برای کسب و کار آنلاین شما دارند و نتیجه گیری از آن ها نیازمند صرف چه میزان هزینه و زمان است برای مثال وبسایت ها نسبت به شبکه های اجتماعی نیازمند هزینه و زمان بیشتر هستند اما در عوض وبسایت ها دامنه نتیجه دهی بسیار بالاتری دارند و سرمایه گذاری مطمئن تری هستند چرا که  شبکه های اجتماعی افول هر کدام و کاهش کاربران  و یا فیلترینگ آن معضلی است که هر هنگام احتمال دارد یک شبکه اجتماعی در دامش بیفتد.

مشاوره رایگان بگیر

گام سوم: برنامه ریزی داشته باشید

حال که ترتیب اهمیت هر کدام از بستر های آنلاین را برای بیزینس آنلاین خود تعیین کرده اید وقت آن است که برنامه ریزی دقیق و پیاپی را برای کسب و کار خود انجام دهید. مدل برنامه ریزی کسب کارتان را مشخص کنید در این خصوص مشاوران ما آماده هستند و حتما دقت کنید از بستر های آماده برنامه ریزی استفاده نکنید چرا که هر برندی نیازمند برنامه ریزی منحصر به فرد خود برای موفقیت است. مواردی رو که باید در برنامه ریزی خود برای کسب و کار آنلاین خود باید بیاورید:

 • مشخص کنید که قرار است در هر کدام از بستر ها چه نوع محتوایی را تولید کنید
 • چگونگی فعالیت در هر کدام از بستر ها و اینکه چه افرادی قرار است به چه صورتی در این بستر ها به فعالیت بپردازند را تعیین کنید
 • زمان شروع فعالیت در هر کدام از بستر های آنلاین و اهداف کوتاه مدت و میان مدتی که از هر کدام دارید را یادداشت کنید

گام چهارم: شروع به کار بکنید

بعد از برنامه ریزی شروع به کار کنید. نکته مهم این است که نباید بیش از اندازه در برنامه ریزی بمانید باید کسب و کار آنلاین خود را سریعا بعد از برنامه ریزی شروع کنید.

گام پنجم: ارزیابی کنید و تغییرات را انجام دهید

بعد از آنکه شروع کردید باید بدانید که در یک کسب و کار آنلاین بیش از هر چیز ارزیابی کردن نظرات کاربران درباره ی عملکرد شما و تغییر استراتژی خود بعد از آگاهی از نظرات کاربران اهمیت دارد. یکی از موارد مهمی که باید در مسئله ی آنلاین سازی کسب و کارها مورد توجه قرار میگیرد ، شیوه ی متفاوت تبلیغات در این فضاست؛ شما حتما باید در سئو سایت و برندینگ خود دقت و هزینه کنید .

نمونه کارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز

نمونه طراحی سایت بافت و تکمیل آپادانا
نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی تودوک
نمونه طراحی سایت بانیان طب
نمونه طراحی سایت دکتر نسیم قمصری

مقالات ما