سئو ( SEO )
بهینه سازی موتور های جستوجو 

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، برای این حائز اهمیت است که میتواند به بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر کمک کند . فاکتور های زیادی در زمینه سئو مهم است که یکی از مهمترین ویژگی های آن کلماتی است که در محتوا یا متن خود استفاده می کنید . آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز فعالیت هایی که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهد ، برای راهنمایی بیشتر همین حالا تماس بگیرید و از راهنمایی مشاوران مجرب ما استفاده کنید .

مشاوره رایگان بگیر ثبت درخواست

چرا ایران وب ساز؟

ما براساس نیاز سنجی از مشتریان گرامی سایت هایی طراحی lمی کنیم که به صورت صفر تا صد توسط کارشناسانمان طراحی شده است و شما مشابه به آن را در سایت دیگری نخواهید دید. و با توجه به اینکه نکات و استاندارهای سئو را رعایت نموده ایم ، لذا از بابت سئو محور بودن سایت نیز مساله‌ای وجود نخواهد داشت.

 اعضای گروه ما با 8 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و تولید محتوا و .... آماده خدمت رسانی به شما هستند.
خلاقیت | سرعت | دقت اینها شعار ماست.

سئو چیست ؟

عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه فضای داخلی سایت که مختص بازدیدکنندگان هست نیز حائز اهمیت است .

اهمیت سئو در چیست ؟

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل پیدا میکنند . از این رو برای آن که برند شما بازدید بیشتر بخورد شما نیاز دارید تا در گوگل بالاترین باشید . علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار می دهند که آنها به دنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت .

 کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو در دراز مدت هزینه کمتری نسبت به بقیه تبلیغات دارد.

ثبت درخواست سئو

چرا ایران وب ساز را برای سئو انتخاب کنید ؟

چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

گوگل موتوری هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آنها همیشه در تلاش هستند تا نتایج بهتری را به کاربرانشان ارائه بدهند ، با این حال محدودیت های این راه ، مسیر را برای سئو یا بهینه سازی سایت هموار می سازد . اگر در این زمینه به تیمی خبره مراجعه نکنید ، سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربر محو و نسبت به رقبا راه شما را سد کند ، گوگل به شما امتیاز منفی نیز خواهد داد .

ربات های خزنده گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شما شانس گرفتن رتبه بهتر را خواهید داشت .

ما دو نوع سئو داریم :

سئو کلاه سیاه و کلاه سفید

استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید می نامیم ، ولی استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک‌های فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان را روش کلاه سیاه می نامیم . گوگل برای شناسایی کلاه سیاه ها در هر چند ماه خود را به روز کرده و آن ها را پیدا میکند و به آن ها امتیازات منفی میدهد که این خود باعث حذف از صفحه اول و از دید کاربر میشود .

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز با طراحی سایت های سئو شده به شما این فرصت را میدهد تا یک پله از همه ی رقبا خود جلو تر باشید و همچنین سرعت لود بالاتری خواهید داشت .

همین حالا با ما تماس بگیرید و با مشاوران مجرب ما در زمینه ی سئو سایت راهنمایی بگیرید .

مهمترین مراحل سئو سایت چیست؟

سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی زمانبر و مستمر است. در صورتی که انتظار دارید از سئو نتیجه بگیرید آن را مستمر تکرار کنید . برای موفقیت در سئو ما نیازمند 3 بخش مهم هستیم :

1- سئو تکنیکال

استانداردسازی کدنویسی سایت که این خود نشان دهنده مهارت برنامه نویس می باشد ، رعایت اصول سئو در طراحی که این باعث بهینه سازی سرعت سایت نیز می شود ، طراحی نسخه ریسپانسیو ( به این معنی است که شما صفحه سایت خود را در هر دیوایسی که باز کنید بدون مشکل باز شود . )  را سئو تکنیکال می نامیم. برای اینکه تیمی قوی در این زمینه و بخصوص تولید محتوا با خود داشته باشید ، همین حالا با آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز تماس بگیرید .

2- بازاریابی محتوا

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ( که بتواند شما را از زقبا جلو بیاندازد ) ، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی ( نیازمند تیمی قوی و مجرب است چون خود زمان بر و مستمر باید باشد ) ، تولید محتوای ارزشمند ( برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی ) را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست.

3- لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوا میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید . اگر به درستی بک لینک و رپورتاژ ندهید شما از رقبای خود عقب خواهید ماند .

سوالات متداول سئو

برای رسیدن به رتبه اول گوگل چقدر زمان نیاز است ؟

پاسخ به این سوال برای هر کسب و کاری متفاوت است ؛ بسته به میزان اعتبار و فعالیت های پیشین سایت شما در زمینه کاریتان ،و کلمات کلیدی که انتخاب کرده اید یا مشاوران ما به شما پیشنهاد دادند و وضعیت رقبا این زمان تعیین خواهد شد. ممکن است در یک حوزه بتوان در 3 ماه موفقیت های مهمی کسب کرد ولی در حوزه دیگری بیش از یک سال زمان لازم باشد.

چه تضمینی برای رسیدن به رتبه 1 گوگل دارید؟

یکی از مهمترین درخواست های مشتریان عزیز ما ارائه تضمین برای رسیدن به رتبه 1 در کلمات کلیدی هدف است . هیچ تضمینی برای تعیین دقیق رتبه شما در بازه زمانی مشخص وجود ندارد چرا که اطلاعاتی از آپدیت های بعدی گوگل و میزان فعالیت رقبا در دست نیست. در واقع ارائه تضمین به کارفرما شانس پذیرش پروژه را افزایش می دهد ولی همانطور که خود گوگل نیز بارها اعلام کرده است این روش نوعی از کلاه برداری است. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز با بهترین و مجرب ترین تیم آماده است تا سایت شما را سئو و به رتبه 1 نزدیک کند ولی این خود نیاز به مستمر بودن این کار دارد .

قیمت خدمات سئو در ایران وب ساز چقدر است؟

سئو یک محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی توسط تیم است در نتیجه نمیتوان قیمت مشخصی برای همه سایت ها در نظر گرفت. البته میتوان خدمات سئو را در دسته بندی های مختلفی شامل بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، لینک سازی و … قرار داد و برای هرکدام هزینه مشخصی اعلام نمود.

قدم اول در ایران وب ساز آنالیز دقیق سایت و تصمیم گیری در مورد خدمات است که در این زمینه ایران وب ساز اولین و کم هزینه ترین راه ها را برای شما در نظر میگیرد .

آیا بک لینک گرفتن نیاز به ارتباط با حیطه کاری شما دارد ؟

برای بک لینک گرفتن از سایتی که در حوزه تولید محتوا و خبر (مرتبط با سایت شما) فعالیت میکنند رپورتاژ آگهی باید بگیرید . برای اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید .

نمونه کارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز

نمونه طراحی سایت بافت و تکمیل آپادانا
نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی تودوک
نمونه طراحی سایت بانیان طب
نمونه طراحی سایت دکتر نسیم قمصری

مقالات ما