طراحی  

سایت خدماتی 

آیا می دانستید که 75 درصد نظرات در مورد اعتبار وب سایت از طراحی ناشی می شود؟ اگر می خواهید مردم به خدمات شما نگاه کنند و شما را معتبر بدانند، باید روی طراحی وب سایت برای صفحات خدمات سرمایه گذاری کنید تا تجربه مثبتی را به مخاطبان خود ارائه دهید. نمی دانید چگونه یک صفحه خدمات ایجاد کنید؟ نگران نباش! با بیش از 8 سال تجربه، تیم طراحان ایران وب ساز به شما کمک می کنند تا یک سایت خدماتی بسازید که برای کسب و کار شما مناسب باشد.
مشاوره رایگان بگیر ثبت درخواست

چرا ایران وب ساز؟

ما براساس نیاز سنجی از مشتریان گرامی سایت هایی طراحی lمی کنیم که به صورت صفر تا صد توسط کارشناسانمان طراحی شده است و شما مشابه به آن را در سایت دیگری نخواهید دید. و با توجه به اینکه نکات و استاندارهای سئو را رعایت نموده ایم ، لذا از بابت سئو محور بودن سایت نیز مساله‌ای وجود نخواهد داشت.

 اعضای گروه ما با 8 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و تولید محتوا و .... آماده خدمت رسانی به شما هستند.
خلاقیت | سرعت | دقت اینها شعار ماست.

سایت خدماتی

المان های طراحی سایت خدماتی  

  • دستاوردها

دستاوردها یک نمونه عالی از طرح‌بندی صفحه خدماتی است که شما کار می‌کنید. درست در بالای صفحه، دستاوردها یک توصیف بصری جذاب و کوتاه برای برنامه موفق شما در حوزه کاریتان ارائه می دهد . دستاوردها از چند عنصر بصری مانند درصد بارگذاری و نمادها برای جذب کاربران و علاقه مند کردن آنها استفاده می کند.

نکاتی از این طرح‌بندی صفحه خدمات

نکته اصلی وقتی میخواهید وب سایت خود را طراحی کنید تمرکز بر کاربر است. نه تنها باید بر روی کاربر تمرکز کرد ، بلکه باید عناصری را نیز اضافه کنید که صفحه شما را جذاب تر کند. این کمک می کند تا سرنخ ها برای مدت طولانی تری در صفحه شما باقی بمانند، بنابراین آنها می توانند در مورد خدمات شما اطلاعات کسب کنند و با کسب و کار شما تماس بگیرند. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب‌‌ ساز آماده همکاری با شما با سابقه ی 8 ساله در این زمینه است .
مشاوره رایگان بگیر
  • کمانی

طرح‌بندی صفحه خدمات کمانی ساده است. گروه طراحی ایران وب ساز یک نمودار Venn دارند که شامل خدمات و فناوری های کامل چرخه حیات برای کسب و کار هاست .کاربر می تواند در یک لحظه ببیند که شرکت چه خدماتی را ارائه می دهد. و این تنهای نشان از یک طراحی منحصر به فرد دارد که بتواند کارر را بعد از بازدید سایت به مشتری تبدیل کند .

برداشتی از این طرح صفحه خدمات

سادگی کلید است. تیم ما با حذف کرک و تمرکز بر ارائه اطلاعات مورد نیاز کاربران، صفحه خدمات بهتری ایجاد خواهد کرد.افراد اطلاعات شما را سریع‌تر پیدا می‌کنند و نیازی به بررسی تمام صفحه خدمات شما برای کشف آنچه که نیاز دارند، نخواهند بود.
ثبت درخواست طراحی سایت

طراحی سایت خدماتی

اگر هدف شما از طراحی سایت خدماتی رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است ، شما باید یک طراحی منحصر به فرد برای سایت خود در نظر بگیرید که مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی شما باشد. با نگاهی به سایت های خدماتی موفق در میابیم که اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئوی سایت بسته به نوع فعالیتی است که انجام می دهید که باید به طور مناسب رعایت شود. علاوه بر این شما میتوانید با تولید محتوا پی در پی همیشه سایت خود را به روز نگه دارید . تیم کارشناسان ما همیشه آماده برای خدمت رسانی به شما هستند .

طراحی سایت خدماتی ریسپانسیو

طبق آمار ترافیک سایت ها ، امروزه بیشتر کار در اینترنت از طریق گوشی های هوشمند و تبلت ها انجام می شود و هر روز بر این میزان افزوده می شود. بنابراین شکی نیست  طراحی سایت خدماتی باید به گونه ای باشد که به خوبی با اندازه صفحه نمایش یک دستگاه هوشمند سازگاری داشته باشد و نیازی نباشد تا کاربر برای مشاهده تمامی بخش های سایت شما و خرید به خود زحمت دهد. همچنین یکی از مهمترین جنبه های محبوبیت موتورهای جستجو، طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت های اینترنتی است.

پشتیبانی فنی سایت خدماتی

پشتیبانی فنی مستمر و خدمات پس از فروش ، پس از ساخت وب سایت خدماتی همواره یکی از اصول اصلی و اهداف ایران وب ساز برای اطمینان از رضایت و آسایش مشتریان بوده است.مشتریان عزیزمان می توانند طی 24 ساعت شبانه روز از طریق تیکت یا شماره تماس های درج شده در سایت با تیم کارشناسان ایران وب ساز در ارتباط باشند . پشتیبانی فنی فروشگاه اینترنتی شامل موارد زیر است :

فروشگاه اینترنتی با سرعت بالا

در دسترس بودن ثابت سایت یک الزام نیست، بلکه یک اصل اساسی است . خرید هاست با کیفیت بالا، سرعت بالا و قابل اعتماد سخت است اما میتواند به بازدید و رتبه سایت شما را افزایش دهد. امکان توسعه وب سایت های شما نیز درشرکت دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز مقدور است .

اولین سوالی که افراد برای طراحی سایت منحصر به فرد خود از شرکت طراحی سایت می پرسند این است که طراحی سایت خدماتی چگونه باید عمل کرد؟ طراحی وب سایت خدماتس باید به گونه ای باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید خدمات را به کاربر القا کند و او را به مشتری دایمی تبدیل نماید.

مشتریان دائمی نیاز به رابط کاربری جذاب و آسان دارند که همین موجب میشود جذابیت در طراحی سایت خدماتی از اهمیت بالایی برخوردار باشد. جذابیت در سایت خدماتی به این دلیل اهمیت دارد که مشتری در برخورد اول تصمیم خود را می گیرد که برای خدمات دوباره مراجعه کنند یا خیر ! این موضوع برای طراحی سایر سایت های آنلاین هم صدق می کند، به طور کلی برای طراحی سایت های خدماتی بهتر است عناصر بصری، راهکارهای موثر فروش و اصول روانشناسی در خرید رعایت شود چنانچه هر یک از موارد بیان شده در طراحی سایت های فروشگاهی لحاظ نشود تاثیرات منفی در جذب کاربر و مشتری خواهد داشت.
بعد از مشخص شدن نیازمندی های مشتری برای طراحی سایت خدماتی، تقریبا نیمی از راه سفارش و اجرای پروژه طراحی سایت طی شده است. با توجه به نیازمندی های مشتری شرکت طراح به این نتیجه می رسد که بهینه ترین حالت طراحی برای سایت کسب و کار مجازی مشتری کدام است. بعد از طراحی و تایید آن با کارفرما ، شما باید همانند یک شرکت بزرگ برنامه طولانی مدت برای طراحی سایت خود داشته باشید. شاید در ابتدا انتظارات و نیازمندی زیادی از سایت خود نداشته باشید اما زمانی که در کسب و کار خود پیشرفت کنید به مرور به امکانات و نیازمندی های بیشتر و جدیدتری احتیاج پیدا خواهید کرد.

ایران وب ساز :” طراحی هوشمند ، رضایت بالاتر ، درآمد بیشتر همه با هم مکمل هستند . “

همین امروز شروع به ایجاد صفحه خدمات منحصر به فرد خود کنید
صفحه خدمات شما نقش مهمی در تبدیل سرنخ ها به درآمد ایفا می کند. شما باید برای توسعه یک صفحه خدماتی که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مخاطبان شما قرار می دهد و آنها را درگیر می کند، وقت بگذارید. اگر می خواهید بدانید که چگونه یک صفحه خدمات ایجاد کنید، میتوانید همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید . چرا که ایران وب ساز شما را به مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب دعوت میکند .
با تیمی از طراحان خبره ، ما به شما کمک می کنیم صفحات خدمات منحصر به فرد و متمرکز با برند ایجاد کنید که مخاطبان شما را درگیر کند و آنها را وادار کند تا در مورد خدمات شما بیاموزند .
 همین امروز با شماره های داخل سایت با ما تماس بگیرید .

هر آنچه برای ساخت یک سایت موفق نیاز دارید

سوالات متداول مربوط به طراحی سایت خدماتی

آیا طراحی سایت خدماتی دارای درگاه پرداخت آنلاین است؟

بله، تیم طراحی و توسعه ایران وب ساز به مشتریان امکان خرید خدمات را می دهد، پس از دریافت نماد الکترونیکی  و درگاه بانکی می توانید پرداخت های آنلاین را فعال کرده و یا از درگاه واسط در وب سایت استفاده کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی چیست و چگونه می توانم آن را فعال کنم؟

اینماد یا نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز طراحی تجارت الکترونیک برای تایید اصالت و مقبولیت سایت های فروشگاهی ارائه شده است و برای فعال سازی آن نیاز به آدرس و ارائه نحوه کار دارد که این خدمت را می توانید از طریق ایران وب ساز به راحتی دریافت کنید.

هزینه توسعه سایت خدماتی چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه های سایت مطابق با استانداردهای برنامه نویسی، جذابیت و کیفیت طراحی تعیین می شود. هزینه طراحی سایت در ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغیر است. در واقع قیمت طراحی سایت متناسب با خدمات ارائه شده می باشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز مفتخر است که طی 8 سال کاری توانسته با کیفیت بالای طراحی و قیمت مناسب از رقبای خود پیشی بگیرد و مشتریان خود را راضی نگه دارد .

فیلتر سایت خدماتی چیست؟

در فیلتر پیشرفته، خدمات با مشخصات فنی و ظاهری برای جستجوی دقیق تر در سایت فیلتر می شوند.

آیا سایت خدماتی با در نظر گرفتن سئو طراحی شده است؟

تمامی سایت های توسعه یافته توسط تیم ایران وب ساز مبتنی بر سئو هستند اما اگر برای توسعه وب سایت نیاز به مشاوره و تحلیل سئو دارید به صفحه سئو مراجعه کنید. یا با مشاورین ما تماس بگیرید .

نمونه کارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب ساز

نمونه طراحی سایت بافت و تکمیل آپادانا
نمونه طراحی فروشگاه اینترنتی تودوک
نمونه طراحی سایت بانیان طب
نمونه طراحی سایت دکتر نسیم قمصری

مقالات ما